Povinné ručení? Stále se dá ušetřit!

Povinné ručení jsme ze zákona povinni hradit tehdy, pokud vlastníme nějaký automobil nebo motocykl. A přiznejme si, ten má dneska prakticky každý. Monopol, který měla jedna nejmenovaná pojišťovna, už ale dávno skončil a dnes si můžete sjednat povinné ručení prakticky kdekoliv. Nabídka je široká, ale výběr je zdlouhavý, že? 

Zkuste využít naší pomocné ruky, podívejte se na náš web, kde je k dispozici kalkulačka povinného ručení online. Sami si můžete během krátké chvíle vyhledat, kde to bude pro Vás vůbec nejvýhodnější – není třeba obcházet jednotlivé pobočky, největších tuzemských poskytovatelů povinného ručení je totiž hned deset a návštěva pobočky je na celý den, že? 

Takhle zjistíte už během pár minut, kde je zrovna pro Vás to nejlevnější povinné ručení. Za pár minut Vašeho času lze meziročně uspořit klidně i dva nebo tři tisíce korun, o čemž se bezpochyby vyplatí alespoň aktivně přemýšlet. Taková úspora se přeci nenabízí každý den, stačí si srovnat priority a kontaktovat nás, my se už o všechny náležitosti změny pojišťovny postaráme! 

Skrze povinné ručení kalkulačka online lze vše vyřešit z pohodlí Vašeho domova, což rozhodně není málo. Stačí vlastně jen zadat do našeho kontaktního formuláře pár základních údajů o Vás a Vašem automobilu, během pár chvil se dozvíte, jaká pojišťovna je pro Vás přímo „šitá na míru“. Výběr máte hned z desítky největších poskytovatelů, takže variabilita je velice široká. 

Konec velkým výdajům za provoz vozidla (tedy za předpokladu, že rapidně nezdraží pohonné hmoty)! Ověřte si s námi, kde by se dalo ušetřit – a pokud dostanete kladnou odpověď – prostě to udělejte a přejděte k jiné pojišťovně. Nic to nestojí a Vaše rodinná kasa se doslova usměje. Vše je navíc zcela nezávazné a bezplatné, využitím naší kalkulačky se k ničemu nezavazujete! 

Klady a zápory Ceedu

+ prostor v interiéru

+ pořizovací cena

+ rozsah reálně využitelných otáček motoru

+ odhlučnění interiéru od motoru

+ malý aerodynamický hluk

+ podvozek - jistota i pohodlí

- odhlučnění podběhů

- mělký zavazadelník

- podsvícení přístrojového štítu (nutnost častého upravování intenzity)

- občasné provrzávání plastu u rádia (od cca 35.000 km) a v madle dveří u řidiče (od cca 55.000 km)

Spotřeba

Ujeto kilometrů: 82.265 - konec

Průměrná spotřeba: 6,93 l/100km

Závady

bez závad

Náklady na servis

25.10.2013 - 16.646 km

Zimní prohlídka (zdarma v rámci programu 777), přezutí kompletních kol

267,- Kč

2.4.2014 - 29.398 km

Prohlídka 1 rok / 30.000 km (vozidlo bez závad)

1.937,- Kč

27.3.2015 - 58.550 km

Prohlídka 2 roky / 60.000 km (vozidlo bez závad)

+ výměna stíracích lišt

+ přezutí kompletních kol

3.412,- Kč

21.3.2016 - 78.532 km

Prohlídka 3 roky (vozidlo bez závad)

+ přezutí kompletních kol

1.933,- Kč

Tip:

Levné pneu s ověřeným původem pro vozy KIA. Nakupte pneumatiky za nízké ceny na Pneumatiky.cz


Oblíbené odkazy